Televize

natáčení baletu


 

Pořad Lvíčata na ČT Déčko.

Reportáž z výuky v naší škole.

 

 

 
celý pořad na http://decko.ceskatelevize.cz/ivysilani/
 


 

Zprávy TV Barrandov

Krátká reportáž z našich kurzů baletu pro dospělé v hlavních večerních zprávách TV Barrandov.

 


 

Studio Kamarád na ČT1

Naše vstupy můžete zhlédnout na iVysílání České televize:

balet pro dětibalet pro děti

 


 

Na 1. a 2. programu České televize jste měli možnost sledovat

Lekce základů baletu

V pořadu Hřiště 7 v cyklu Taneční rozcvičky Jana Cigánková a Jiří Plecháč po dobu 8 týdnů vždy premiérově v neděli ráno a v repríze v úterý po poledni uváděli krátké lekce základů baletu. Spolu s nimi jste mohli vidět cvičit a tančit vybrané žáky naší školy.

Kliknutím na obrázek si můžete vybrat ke stažení všechny odvysílané díly z archivu. V případě potíží při spuštění si stáhněte také jednoduchý program pro přehrávání videosouborů formátu mpeg4. Tento formát lze přehrávat i v mobilních telefonech.

lekce základů baletu

 


 

Abeceda hvězd na ČT

V zábavném pořadu ČT Abeceda hvězd jste mohli vidět naši žákyni Dianu Kahleovou. Jednalo se o díl věnovaný známým umělcům, jejichž jména začínají písmenem S a U. O spolupráci na tomto pořadu nás požádal choreograf a zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes. Natáčení se uskutečnilo v divadle ve Slaném. Diana zde ztvárnila roli malé baletky vedle dospělých tanečníků zmíněné skupiny UNO. Zúročila tak svou píli při hodinách baletu a získala možnost předvést se na televizní obrazovce jako malá baletní hvězda.