Diana ČirličováNarodila se v roce 2002 v Liberci. Od pěti let navštěvovala taneční obor ZUŠ a věnovala se hře na housle. O pár let později začala také tančit pod vedením Nikoly Šlajchové v Baletní škole při Divadle F. X. Šaldy, kam se dnes ráda vrací a vede hodiny klasického tance pro nejmladší i středoškoláky. Tančila zde v několika celovečerních tanečních pohádkách jako je Popelka, Šípková Růženka, Petr Pan nebo Zlatovláska a objevila se i v dětských tanečních rolích baletního souboru Divadla F. X. Šaldy v Liberci.
V roce 2018 začala studovat konzervatoř a gymnázium Taneční centrum Praha, kde letos skládá maturitní zkoušku a absolutorium.

Během studia konzervatoře měla možnost spolupracovat např. se Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK, v inscenaci Orchestr na dotek, či vystupovat v edukačních představeních pro žáky základních a středních škol po celé ČR (Jak se dělá tanečník a Stvoření tance). Měla možnost trénovat pod vedením mnoha významných tanečníků a pedagogů klasického i moderního tance, a to jak v dlouhodobějších intervalech, či během workshopů (I. Vejsada, P. Ďumbala, S. Škalikov, Z. Hrzalová, G. Attimonelli, P. Zusková, J. Voborský, A. Zvonař, M. Matějková, L. Svidró, Š. Kubáň, J. Cemerek..). Od pátého ročníku konzervatoře je členem studentské umělecké agentury Mezinárodní centrum tance, kde dodnes čerpá zkušenosti v oblasti taneční produkce a marketingu. Nad rámec konzervatoře se pak účastní i mnoha tanečních kurzů několika stylů, např. hodin tap dance s vicemistrem světa ve stepu Igorem Bezdieniezhnykhem nebo muzikálových lekcí Lukáše Prokopa.
V roce 2023 začala spolupracovat s mimickým sborem Divadla na Vinohradech v představeních Revizor či Romeo a Julie.

Mezi její prozatímní zkušenosti s výukou tance vedle povinných pedagogických výstupů na konzervatoři a praxe ve zmiňované liberecké baletní škole patří i pravidelné působení v pozici tanečního lektora na letních tanečních soustředěních Baletní školy při Divadle F. X. Šaldy a na letních dětských tanečních táborech v Benátkách nad Jizerou.

V tomto školním roce vyučuje:

kurzy pro dospělé – pátek 17:30 (začátečníci), kurz Špičky – pondělí 17:45 a pátek 19:15
individuální lekce