Pobytový kurz – Balet pro maminky

ParkHotel Mozolov

Stejně, jako Baletní krůčky pro nejmenší je pobytový kurz určen pro děti ve věku od 2 do 4 let s rodičem. Jedná se o vícedenní kurz v krásném prostředí ideálním pro aktivní odpočinek s ubytováním v místě konání. Maminky vedle baletu s dítětem mají v ceně pro sebe i lekce Pilates, během nichž budou mít děti zajištěn samostatný program. Ubytování na pokoji může využít za sníženou cenu i další doprovázející osoba (z rodiny ap.) bez cvičení.

Termín konání: 22.7. – 25.7.2024

Místo konání: ParkHOTEL MOZOLOV ***  Nadějkov – Mozolov 7.

Ubytování: v nově zrekonstruovaném hotelu, ve 3 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a WC.

Stravování: plná penze v hotelové restauraci, první jídlo je oběd 22.7. a poslední snídaně 25.7.2024. Snídaně jsou formou švédského stolu, oběd a večeře dle jídelníčku bez možnosti výběru.

Vybavení: 2 taneční sály, společenské místnosti, videoprojekce, bar, terasa, vnitřní bazén, finská sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, 2 venkovní hřiště s umělým povrchem, venkovní stoly pro stolní tenis, ohniště, rybník, parkoviště.

Program kurzu: dopolední a odpolední lekce baletu s dětmi, lekce Pilates pro dospělé s paralelním samostatným programem pro děti.

Volný čas: individuální relaxace v hotelovém wellness (nezahrnuto v ceně pobytu: krytý bazén = 120,- 60min./os., sauna = 180,- 60 min./os. , bazén se saunou = 250,- 60min./os.), sportovní aktivity, turistika, cyklistika, houbaření, přírodní koupání, posezení v baru či na terase.

Cena: plná pro maminku 5 250,- a pro dítě 3 330,- v sobě zahrnuje ubytování 4 dny (3 noci) s plnou penzí, lekce baletu, lekce Pilates s paralelním samostatným programem pro děti, pronájem tanečních prostor a vybavení, využití hřiště, parkování. Snížená 3 750,- zahrnuje jen ubytování s plnou penzí pro doprovázející spolubydlící osobu bez baletu.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek (záloha a doplatek) a získání příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele. 

přihláška – formulář

Ubytování v ParkHotel Mozolov