Pobytový kurz – Balet v přírodě

Hotel FitFun

Pořádáme 13. ročník této akce. Jedná se o vícedenní kurzy baletu v krásném prostředí ideálním pro aktivní odpočinek s ubytováním v místě konání. Pobytový kurz je určen pro dospělé, kteří se věnují baletu a to od začátečníků až po pokročilé, ale společné ubytování na pokoji mohou využít i doprovázející osoby (z rodiny ap.) bez baletu.

Termín konání: 28.7. – 31.7.2022

Místo konání: Wellness & Congres Hotel FitFun *** – Rýžoviště 427, Harrachov.

Ubytování: v nově zrekonstruovaných 2 – 4 lůžkových pokojích s TV, WiFi, vlastní koupelnou, sprchovým koutem a WC.

Stravování: plná penze v hotelové restauraci, první jídlo je večeře 28.7. a poslední oběd 31.7.2022. Snídaně jsou formou švédského stolu, oběd a večeře dle jídelníčku bez možnosti výběru.

Vybavení: 2 taneční sály (320m2), společenské místnosti, videoprojekce, posilovna, vnitřní bazén, saunový svět, vířivky, solárium, infra prohřívárna, bowlingové dráhy, kulečník, šipky, stolní tenis, beach-volejbalové hřiště, ohniště, parkoviště.

Program kurzu: dopolední lekce baletu, dle výkonnosti tanec na špičkách, odpolední nácvik choreografie, pro páry pas de deux, výroba rekvizit.

Volný čas: viz. nabídka hotelu / individuální relaxace ve Spa a & wellness centru, sportovní aktivity, výlety – horská turistika, cyklistika, posezení v baru či na terase.

Cena: 4 485,- v sobě zahrnuje ubytování 4 dny (3 noci) s plnou penzí, lekce baletu, nácvik choreografie, materiál na výrobu rekvizit, pronájem tanečních prostor a vybavení. Ubytování s plnou penzí pro doprovázející spolubydlící osobu bez baletu činí 2 985,-.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek (záloha a doplatek) a získání příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele. 

přihláška – formulář