Pobytový kurz – Balet v přírodě

Hotel FitFun

Pořádáme 14. ročník této akce. Jedná se o vícedenní kurzy baletu v krásném prostředí ideálním pro aktivní odpočinek s ubytováním v místě konání. Pobytový kurz je určen pro dospělé, kteří se věnují baletu a to od začátečníků až po pokročilé, ale společné ubytování na pokoji mohou využít i doprovázející osoby (z rodiny ap.) bez baletu.

Termín konání: 27.7. – 30.7.2023

Místo konání: Wellness & Congres Hotel FitFun *** – Rýžoviště 427, Harrachov.

Ubytování: v nově zrekonstruovaných 2 – 4 lůžkových pokojích s TV, WiFi, vlastní koupelnou, sprchovým koutem a WC.

Stravování: plná penze v hotelové restauraci, první jídlo je večeře 27.7. a poslední oběd 30.7.2023. Snídaně jsou formou švédského stolu, oběd a večeře dle jídelníčku bez možnosti výběru.

Vybavení: 2 taneční sály (320m2), společenské místnosti, videoprojekce, posilovna, vnitřní bazén, saunový svět, vířivky, solárium, infra prohřívárna, bowlingové dráhy, kulečník, šipky, stolní tenis, beach-volejbalové hřiště, ohniště, parkoviště.

Program kurzu: dopolední lekce baletu, dle výkonnosti tanec na špičkách, odpolední nácvik choreografie, pro páry pas de deux, výroba rekvizit. Vedle našich stálých pedagogů se na programu bude podílet také sólistka Severočeského divadla Ústí nad Labem – Frederika Kvačáková.

Volný čas: viz. nabídka hotelu / individuální relaxace ve Spa & wellness centru, sportovní aktivity, výlety – horská turistika, cyklistika, posezení v baru či na terase.

Cena: ???,- v sobě zahrnuje ubytování 4 dny (3 noci) s plnou penzí, lekce baletu, nácvik choreografie, materiál na výrobu rekvizit, pronájem tanečních prostor a vybavení. Ubytování s plnou penzí pro doprovázející spolubydlící osobu bez baletu činí ???,-.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek (záloha a doplatek) a získání příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele. 

přihláška – formulář