Pobytový kurz – Balet v přírodě

ParkHotel Mozolov

Pořádáme 14. ročník této akce. Jedná se o vícedenní kurzy baletu v krásném prostředí ideálním pro aktivní odpočinek s ubytováním v místě konání. Pobytový kurz je určen pro dospělé, kteří se věnují baletu, ale společné ubytování na pokoji mohou využít i doprovázející osoby (z rodiny ap.) bez baletu.

Termín konání: 27.7. – 30.7.2023

Místo konání: ParkHOTEL MOZOLOV ***  Nadějkov – Mozolov 7.

Ubytování: v rekreačních vilkách vedle hlavní budovy hotelu, jedná se o 2 chaty s nově zrekonstruovanými interiéry, v každé jsou 4 třílůžkové pokoje, sdílená kuchyňka, koupelna (2 umyvadla, 2 sprchové kouty) a 2 WC.

Stravování: plná penze v hotelové restauraci, první jídlo je oběd 27.7. a poslední snídaně 30.7.2023. Snídaně jsou formou švédského stolu, oběd a večeře dle jídelníčku bez možnosti výběru.

Vybavení: 2 taneční sály, společenské místnosti, videoprojekce, bar, terasa, vnitřní bazén, finská sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, 2 venkovní hřiště s umělým povrchem, venkovní stoly pro stolní tenis, ohniště, rybník, parkoviště.

Program kurzu: dopolední lekce baletu, dle výkonnosti tanec na špičkách, odpolední nácvik choreografie, pro páry pas de deux, výroba rekvizit, závěrečné „představení“.

Volný čas: individuální relaxace v hotelovém wellness (nezahrnuto v ceně pobytu: krytý bazén = 120,- 60min./os., sauna = 180,- 60 min./os. , bazén se saunou = 250,- 60min./os.), sportovní aktivity, turistika, cyklistika, houbaření, přírodní koupání, posezení v baru či na terase.

Cena: 4 740,- v sobě zahrnuje ubytování 4 dny (3 noci) s plnou penzí, lekce baletu, nácvik choreografie, materiál na výrobu rekvizit, pronájem tanečních prostor a vybavení, využití hřiště, parkování. Ubytování s plnou penzí pro doprovázející spolubydlící osobu bez baletu činí 3 240,-.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek (záloha a doplatek) a získání příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele. 

přihláška – formulář

Ubytování v ParkHotel Mozolov