Letní baletní soustředění

Horský hotel Kubát

Na letní prázdniny 2022 nabízíme rodičům možnost přihlásit své dítě na 22. ročník Letního baletního soustředění. Určeno pro děti od 6 let s baletní průpravou. Účastnit se mohou i žáci jiných škol.

Termín konání: 24.7. – 31.7.2022

Místo konání: Horský hotel Kubát*** – Benecko 37, Benecko.

Ubytování: 2 – 3+1 lůžkové pokoje s WC, sprchou, umyvadlem…

Stravování: 5 x denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pitný režim po celý den v hotelové restauraci. První jídlo po příjezdu je oběd a poslední před odjezdem snídaně.

Vybavení: taneční sály (tělocvična, společenská místnost), sauna, venkovní hřiště, restaurace, terasa

Program: výuka baletu, tvorba a prezentace choreografií, výroba rekvizit, sportovní hry a soutěže, diskotéka, videoprojekce, relaxace, výlet.

Zdravotní péče: MUDr. Jana Sosnová, která se vedle interní medicíny specializuje na tělovýchovné lékařství. Během pobytu děti navíc naučí například, jak využívat Kinesiologické tejpy, které ulevují bolestem kloubů a svalů a mohou pomoci předejít zraněním při tanci nebo vysvětlí a ukáže, jak správně provádět automasáže a zkrátka správně pečovat o své tělo po zátěži na baletním sále.

Cena:  zahrnuje ubytování 7 dní s plnou penzí a celodenní program s výukou baletu, dopravu autobusem z Prahy a zpět, výlet, materiál na výrobu rekvizit, soutěžní ceny, pronájem prostor a vybavení.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek a získání příspěvku na dětskou rekreaci od zaměstnavatele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem přihlásit své dítě na toto soustředění, vyplňte přihlášku.

 

přihláška – formulář

Video z dřívějšího ročníku