Letní baletní soustředění

ParkHotel Mozolov

Na letní prázdniny 2024 nabízíme rodičům možnost přihlásit své dítě na 24. ročník Letního baletního soustředění. Určeno pro děti ve věku 6 – 17 let s baletní průpravou. Účastnit se mohou i žáci jiných škol a tanečních studií.

Termín konání: 22.7. – 28.7.2024

Místo konání: ParkHOTEL MOZOLOV ***  Nadějkov – Mozolov 7.

Ubytování: v nově zrekonstruovaném hotelu, v převážně 3 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a WC, rezervovaném pouze pro naši školu.

Stravování: v hotelové restauraci 5 x denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pitný režim po celý den. První jídlo je oběd v pondělí 22.7. a poslední je snídaně v neděli 28.7.2024.

Vybavení: 2 taneční sály, společenské místnosti, videoprojekce, terasa, vnitřní bazén, finská sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, 2 venkovní hřiště s umělým povrchem, ohniště, rybník.

Program: výuka baletu, tvorba a prezentace choreografií, výroba rekvizit, sportovní hry a soutěže, diskotéka, videoprojekce, relaxace v hotelovém bazénu nebo přírodní koupání, výlet.

Cena:  9 580,- zahrnuje pobyt s ubytováním 7 dní (6 nocí) s plnou penzí a celodenní program s výukou baletu, dopravu autobusem z Prahy a zpět, přítomnost a zdravotní péči lékaře, výlet, vstup do bazénu, materiál na výrobu rekvizit, soutěžní ceny, pronájem prostor a vybavení.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek a získání příspěvku na dětskou rekreaci od zaměstnavatele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem přihlásit své dítě na toto soustředění, vyplňte přihlášku. Počet rezervovaných lůžek v hotelu a míst v autobuse je omezen, proto přihlášení neodkládejte.

 

přihláška – formulář

ParkHotel Mozolov

 
MINULÝ ROČNÍK VE STORIES NA INSTAGRAMU ⇒>