Letní baletní soustředění

Letní baletní soustředění

Na letní prázdniny nabízíme rodičům možnost přihlásit své dítě na Letní baletní soustředění 2019. Letní soustředění pořádáme již 18 let. Určeno pro děti od 6 let s baletní průpravou. Účastnit se mohou i žáci jiných škol.

Termín konání: 4.8.-11.8.2019

Místo konání: Rekreační středisko Eden – Roudnice 65, Jestřabí v Krkonoších

Ubytování: Horský hotel Eden, 3–6 lůžkové pokoje

Stravování: 5 x denně – snídaně formou švédských stolů, oběd, svačina, večeře, druhá večeře, čaj nebo šťáva k dispozici po celý den.

Volný čas: K dispozici 2 vybavené prostorné taneční sály, kde bude probíhat výuka baletu, venkovní hřiště, společenské místnosti (sportovní hry a soutěže, diskotéka, videoprojekce). Naplánován je výlet do Poniklé spojený s návštěvou Muzea krkonošských řemesel, prohlídkou výroby perličkových ozdob a návštěvou kreativní dílny s možností vyrobení vlastní ozdobičky.

Cena: 5 800,- zahrnuje ubytování 7 dní s plnou penzí a celodenní program s výukou baletu, výlet, materiál na výrobu rekvizit, soutěžní ceny, pronájem prostor a vybavení. Pro prvních 50 přihlášených, jako bonus také dopravu z Prahy autobusem tam i zpět. Později přihlášení si dopravu zajišťují a hradí sami.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek a získání příspěvku na dětskou rekreaci od zaměstnavatele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem přihlásit své dítě na toto soustředění, můžete vyplnit přihlášku. Prvních 50 přihlášených získává v ceně pobytu možnost dopravy autobusem tam i zpět zdarma a tak doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

 

přihláška – formulář

Video z dřívějšího ročníku