Dovolená s baletem

Vila Oaza

Jedenáctý ročník akce “Dovolená s baletem” Baletní školy Pirueta. Pobyt je určen pro dospělé, kteří se věnují baletu a to od začátečníků až po pokročilé, ale mohou ho využít i jejich protějšky (manželé, partneři). Jedná se o aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v krásném prostředí Jizerských hor. Účastníci budou bydlet ve výborně vybaveném penzionu s plnou penzí ( 1 až 3 lůžkové pokoje s koupelnou, WC, WiFi připojením k internetu). Denně budou mít možnost navštěvovat lekce baletu a mimo to dále relaxovat v hotelové vířivce či sauně. Ke spokojenosti jistě také přispěje možnost videoprojekce a využití zdarma víceúčelového kurtu (tenis, volejbal, nohejbal), samozřejmostí je vlastní parkoviště. Přiobjednat lze dopravu z Prahy tam i zpět naším autobusem.

Termín konání: 18. 8. – 25.8. 2018

Místo konání: Rekreační zařízení ŠVP MČ Prahy 1 – Velký Semerink, Janov nad Nisou.

Ubytování: Penzion Vila Oáza, 19 pokojů – 1 až 3 lůžka s vlastní koupelnou, WC, WiFi připojením k internetu.

Stravování: 3 x denně zajištěno v restauraci penzionu – snídaně, oběd, večeře. Jako první jídlo je oběd v sobotu 18.8. a jako poslední je snídaně v sobotu 25.8.2018.

Volný čas: K dispozici taneční sály, kde budou probíhat kurzy baletu, vířivka, sauna, videoprojekce, víceúčelové hřiště, možnost individuálních výletů – turistiky, cyklistiky.

Cena: 5 940,- Kč na osobu. Zahrnuje v sobě ubytování 7 dní s plnou penzí, parkování a denně 2 lekce baletu.
4 690,- na osobu bez lekcí baletu.

Platba: Fakturou – možnost dvou splátek a získání příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem se přihlásit na tuto akci, vyplňte přihlášku. Ubytovací kapacita je bohužel omezena a tak doporučujeme přihlásit se co nejdříve.